Parmakizi okuyucular

  • parmakizi
  • parmakiziokuyucu
  • adilo parmakizi
  • visio parmakizi
  • parmakizi

Parmakizi personeli kendine özel bir biyometrik özelliğidir. Günümüzde parmakizi okuyucular yoğun olarak kullanılmaktadır. Personel giriş ve çıkışlarda parmakizini cihaza okutacağından kartımı eve unuttum kartım okuma yapmıyor gibi mazaretlerin önüne geçilmiş olur.

Parmakizi okuyucu cihazlar pdks sistemleri yanında kartlı geçiş sistemleri, üye takip sistemleri, wc sistemleri, yemekhane geçiş sistemlerinde de kullanılmaktadır.

Parmak izi okuyucular personel takip sistemleri konusundan kullanılan cihazların en önemlilerinden bir tanesidir. firmalar yada kuruluşlar çalışan personellerinin bordrolarını çıkarırken veya herhangi bir kısıtlama yapılacak özel bölümlere girişlerini sağlarken parmak izi okuyucu sistemlerini kullanırlar

Kuruluşlar elemanlarının giriş yaptıkları yerlere parmak izi okuyucular takarak personellerinin işe zamanında gelip gelmediğini görebilir maaşlarını adilo pdks programı araçlığı ile hesaplayabilirler.

Özel bilgi ve malzemelerin olduğu herkesin girilmemesi istenen yerlere parmak izi okuyucu ile çalışan kapı kilit sistemleri ile entegre edilerek çalışması sağlanır

Adilo bilişim firmasından parmak izi okuyucu cihaz sipariş edebilir alanında uzman personelimiz tarafından kuruluşunuza montajını yaptırabilir nasıl kullanılması gerektiği konusunda ilgili eğitimleri birkaç saat içerisinde alabilirsiniz Parmak izi okuyucular biometrik (kişiye özgü ) sistemler olmasından dolayı güvenilirliği çok yüksektir. Personelin kartımı evde unuttum kartım kayboldu gibi mazeretlerinin önün geçişini sağlayan en önemli faktörlerden biridir. İşletmeleri uzun vade de kart maliyetinden kurtarır.

Tüm yukarda saydığımız nedenlerden dolayı adilo bilişim sizlere parmak izi okuyucu sistemler konusunda uzman sektördeki gelişimleri yakından takip eden genç dinamik ve güleryüzlğü personelleri ile ihtiyacınıza uygun parmak izi okuyucu sistemler konusunda hizmet vermek için bir telefon kadar yakındadır.